KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13899450
nr 1389 9450
Tom Krestesen
(f. 1927), Danmark
Blandteknik, Komposition. Signerad, daterad -84. Motivet: ca 100x70 cm, yttermått inklusive ram: 105x75 cm
Tom Krestesen, målare och konsthantverkaee, född i Kolding, Danmark 1927.
Utrop:
2.600 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 5 april 2021
kl 20:41:17
5/4 20:36:16
Tom Krestesen
Läs mer om Tom Krestesen